, ,

Kulka haczykowa A1-Roll

33.00 39.00 

Kulka haczykowa A1-Roll

SKU: e08bb623f5c5 Kategorie: , ,

Kulka haczykowa A1-Roll

Kulki haczykowe HARD zawierają dodatkowe składniki utwardzające, dzięki czemu dłużej utrzymują się na włosie i są bardziej odporne na ataki mniejszych ryb. Kulki pokryte są solą morską, która wspomaga utrwalanie barwy, smaku i zapachu kulek a także powoduje lepsze uwalnianie aromatów w wodzie.

A1-ROLL

Zupełnie niekonwencjonalna przynęta uznawana przez testerów MaxCarp jako “flagowiec”. Produkt jest kombinacją wątroby, ryby i pikantnych przypraw. Powstała z mieszanki najlepszych mączek rybnych i pikantnych dodatków. Kulka sprawdzona w wodzie o różnej temperaturze, która odniosła wiele sukcesów, nawet bardzo wczesną wiosną. Doskonałe rozwiązanie na muliste zbiorniki.

Kulki z serii FRESH posiadają zbilansowaną zawartość najwyższej klasy mączki rybnej (ponad 50%), ekstraktów, białek mleka, enzymów, przypraw i konopii. Zawierają także całe jajka, wybrane kombinacje ekskluzywnych esencji i wysokiej jakości płynne produkty spożywcze. Zawierają także ekstrakt GLM i sproszkowaną wątrobę (6%). Kulki nie zawierają konserwantów.Dzięki unikalnej kompozycji natychmiast po wrzuceniu do wody zaczynają pracować dając karpiom sygnał do żerowania.Uniwersalna kulka, która doskonale sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych zasiadek.

Waga 0.2 kg
Waga

200g, 300g

Shopping Cart