, ,

Kulka haczykowa Anabolic Drug

33.00 39.00 

Kulka haczykowa Anabolic Drug

SKU: a0c99af98abe Kategorie: , ,

Kulka haczykowa Anabolic Drug

Kulki haczykowe HARD zawierają dodatkowe składniki utwardzające, dzięki czemu dłużej utrzymują się na włosie i są bardziej odporne na ataki mniejszych ryb. Kulki pokryte są solą morską, która wspomaga utrwalanie barwy, smaku i zapachu kulek a także powoduje lepsze uwalnianie aromatów w wodzie.

ANABOLIC DRUG

Anabolic Drug to przynęta, która doskonale uwalnia substancje czynne z organizmów takich jak muszle, małże, racicznice i kraby. Dopełnienie stanowi połączenie łososia i wątroby. W zapachu jest również wyczuwalna Asafetida. Główną zaletą tych kulek jest ich naturalny zapach i smak co pozwala przechytrzyć najostrożniejsze karpie. Idealna propozycja na wody, gdzie występuje duża populacja racicznic i raków. Jeśli łowicie na takich wodach to kulka właśnie dla Was!

Kulki z serii FRESH posiadają zbilansowaną zawartość najwyższej klasy mączki rybnej (ponad 50%), ekstraktów, białek mleka, enzymów, przypraw i konopii. Zawierają także całe jajka, wybrane kombinacje ekskluzywnych esencji i wysokiej jakości płynne produkty spożywcze. Zawierają także ekstrakt GLM i sproszkowaną wątrobę (6%). Kulki nie zawierają konserwantów.Dzięki unikalnej kompozycji natychmiast po wrzuceniu do wody zaczynają pracować dając karpiom sygnał do żerowania.Uniwersalna kulka, która doskonale sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych zasiadek.

Waga 0.2 kg
Waga

200g, 300g

Shopping Cart