Sale!
, ,

Kulka haczykowa Garlic Sunrise

33.00 39.00 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Kulka haczykowa Garlic Sunrise

SKU: 55a4ce080068 Kategorie: , ,

Kulka haczykowa Garlic Sunrise

Kulki haczykowe HARD zawierają dodatkowe składniki utwardzające, dzięki czemu dłużej utrzymują się na włosie i są bardziej odporne na ataki mniejszych ryb. Kulki pokryte są solą morską, która wspomaga utrwalanie barwy, smaku i zapachu kulek a także powoduje lepsze uwalnianie aromatów w wodzie.

GARLIC SUNRISE

Nowa kulka, która idealnie sprawdziła się zarówno podczas wiosennych zasiadek, jak i w sezonie. Garlic Sunrise to połączenie czosnku i słodkiego, dojrzałego ananasa. Kulka została zaprojektowana tak, aby w jak najszybszym czasie sygnalizowała karpiom, że jest w wodzie. W tym celu zostały zastosowane enzymatyczne modyfikacje jak i hydrolizaty. Kulka oparta jest na naszej niezawodnej mieszance mączek rybnych. Testy Garlic Sunrise przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego bez zastanowienia zdecydowaliśmy się wprowadzić ja na rynek.

Kulki z serii FRESH posiadają zbilansowaną zawartość najwyższej klasy mączki rybnej (ponad 50%), ekstraktów, białek mleka, enzymów, przypraw i konopii. Zawierają także całe jajka, wybrane kombinacje ekskluzywnych esencji i wysokiej jakości płynne produkty spożywcze. Zawierają także ekstrakt GLM i sproszkowaną wątrobę (6%). Kulki nie zawierają konserwantów.Dzięki unikalnej kompozycji natychmiast po wrzuceniu do wody zaczynają pracować dając karpiom sygnał do żerowania.Uniwersalna kulka, która doskonale sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych zasiadek.

Waga 0.2 kg
Waga

200g, 300g

Shopping Cart