, ,

Kulka haczykowa Liver Drug

33.00 39.00 

Kulka haczykowa Liver Drug

SKU: 88a23749d7f4 Kategorie: , ,

Kulka haczykowa Liver Drug

Kulki haczykowe HARD zawierają dodatkowe składniki utwardzające, dzięki czemu dłużej utrzymują się na włosie i są bardziej odporne na ataki mniejszych ryb. Kulki pokryte są solą morską, która wspomaga utrwalanie barwy, smaku i zapachu kulek a także powoduje lepsze uwalnianie aromatów w wodzie.

LIVER DRUG

Nasza “perełka”, czyli Liver Drug. Jest chyba najbardziej łowną kulką firmy Max Carp. Składa się z najwyższej jakości proszku z wątroby, ekstraktu GLM i hydrolizowanych, enzymatycznych mączek. Została zaprojektowana w taki sposób, aby od razu po trafieniu do wody pracować i uwalniać zawarte w niej aromaty. Kulka jest szybkostrawna, dzięki czemu możemy jej używać w dowolnych ilościach. Naturalnie intensywny aromat wątroby został dopieszczony unikalnymi olejkami eterycznymi z meksykańskiej cebuli i czerwonej papryki. Jest to kulka do zadań specjalnych i jeśli karpie raz spróbują “Liver Drug” to już zawsze będą do niego wracać!

Kulki z serii FRESH posiadają zbilansowaną zawartość najwyższej klasy mączki rybnej (ponad 50%), ekstraktów, białek mleka, enzymów, przypraw i konopii. Zawierają także całe jajka, wybrane kombinacje ekskluzywnych esencji i wysokiej jakości płynne produkty spożywcze. Zawierają także ekstrakt GLM i sproszkowaną wątrobę (6%). Kulki nie zawierają konserwantów.Dzięki unikalnej kompozycji natychmiast po wrzuceniu do wody zaczynają pracować dając karpiom sygnał do żerowania.Uniwersalna kulka, która doskonale sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych zasiadek.

Waga 0.2 kg
Waga

200g, 300g

Shopping Cart