, ,

Kulka haczykowa Red Rag

33.00 

Kulka haczykowa Red Rag

SKU: 71447d641c0d Kategorie: , ,

Kulka haczykowa Red Rag

Kulki haczykowe HARD zawierają dodatkowe składniki utwardzające, dzięki czemu dłużej utrzymują się na włosie i są bardziej odporne na ataki mniejszych ryb. Kulki pokryte są solą morską, która wspomaga utrwalanie barwy, smaku i zapachu kulek a także powoduje lepsze uwalnianie aromatów w wodzie.

RED-RAG

Długo szukaliśmy elementów, które będą miały dużą zdolność uwalania w bardzo zimnej wodzie. Mieszanka, na której powstał RED-RAG oparta jest na mączkach rybnych z dużą zawartością białek zwierzęcych, które są bardzo łatwo przyswajalne przez karpie. RED-RAG to połączenie łososia i kryla zakrapianego żurawinową nutą. Połaczenie tych smaków i zapachów dało kulkę, która doskonale sprawdza się w zimnej wodzie, ale skuteczna jest także latem. Dzięki niej udało się przechytrzyć wiele pięknych karpii powyżej 20 kilogramów. Przez polskich testerów określana jest jako kulka całoroczna i stawiana na równi z Bugaboo i Liver Drug. Sprawdźcie sami!

Kulki z serii FRESH posiadają zbilansowaną zawartość najwyższej klasy mączki rybnej (ponad 50%), ekstraktów, białek mleka, enzymów, przypraw i konopii. Zawierają także całe jajka, wybrane kombinacje ekskluzywnych esencji i wysokiej jakości płynne produkty spożywcze. Zawierają także ekstrakt GLM i sproszkowaną wątrobę (6%). Kulki nie zawierają konserwantów.Dzięki unikalnej kompozycji natychmiast po wrzuceniu do wody zaczynają pracować dając karpiom sygnał do żerowania.Uniwersalna kulka, która doskonale sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych zasiadek.

Waga 0.2 kg
Waga

200g, 300g

Shopping Cart