, ,

Kulka haczykowa w dipie Anabolic Drug

29.00 31.00 

Kulka haczykowa w dipie Anabolic Drug

SKU: c652b061b410 Kategorie: , ,

Kulka haczykowa w dipie Anabolic Drug

Podwyższona atrakcyjność kulek haczykowych FRESH MAX SPEED jest spowodowana specjalnym dipem enzymatycznym, w którym są zanurzone.

ANABOLIC DRUG

Anabolic Drug to przynęta, która doskonale uwalnia substancje czynne z organizmów takich jak muszle, małże, racicznice i kraby. Dopełnienie stanowi połączenie łososia i wątroby. W zapachu jest również wyczuwalna Asafetida. Główną zaletą tych kulek jest ich naturalny zapach i smak co pozwala przechytrzyć najostrożniejsze karpie. Idealna propozycja na wody, gdzie występuje duża populacja racicznic i raków. Jeśli łowicie na takich wodach to kulka właśnie dla Was!

Kulki z serii FRESH posiadają zbilansowaną zawartość najwyższej klasy mączki rybnej (ponad 50%), ekstraktów, białek mleka, enzymów, przypraw i konopii. Zawierają także całe jajka, wybrane kombinacje ekskluzywnych esencji i wysokiej jakości płynne produkty spożywcze. Zawierają także ekstrakt GLM i sproszkowaną wątrobę (6%). Kulki nie zawierają konserwantów.Dzięki unikalnej kompozycji natychmiast po wrzuceniu do wody zaczynają pracować dając karpiom sygnał do żerowania.Uniwersalna kulka, która doskonale sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych zasiadek.

Kulka haczykowa w rozmiarze 16mm, opakowanie 250 ml.

Waga 0.25 kg
Rozmiar

16mm, 21mm

Shopping Cart