, ,

Kulka haczykowa w dipie Garlic Sunrise

29.00 31.00 

Kulka haczykowa w dipie Garlic Sunrise

SKU: 0e10cc10acdb Kategorie: , ,

Kulka haczykowa w dipie Garlic Sunrise

Podwyższona atrakcyjność kulek haczykowych FRESH MAX SPEED jest spowodowana specjalnym dipem enzymatycznym, w którym są zanurzone.

GARLIC SUNRISE

Nowa kulka, która idealnie sprawdziła się zarówno podczas wiosennych zasiadek, jak i w sezonie. Garlic Sunrise to połączenie czosnku i słodkiego, dojrzałego ananasa. Kulka została zaprojektowana tak, aby w jak najszybszym czasie sygnalizowała karpiom, że jest w wodzie. W tym celu zostały zastosowane enzymatyczne modyfikacje jak i hydrolizaty. Kulka oparta jest na naszej niezawodnej mieszance mączek rybnych. Testy Garlic Sunrise przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego bez zastanowienia zdecydowaliśmy się wprowadzić ja na rynek.

Kulki z serii FRESH posiadają zbilansowaną zawartość najwyższej klasy mączki rybnej (ponad 50%), ekstraktów, białek mleka, enzymów, przypraw i konopii. Zawierają także całe jajka, wybrane kombinacje ekskluzywnych esencji i wysokiej jakości płynne produkty spożywcze. Zawierają także ekstrakt GLM i sproszkowaną wątrobę (6%). Kulki nie zawierają konserwantów.Dzięki unikalnej kompozycji natychmiast po wrzuceniu do wody zaczynają pracować dając karpiom sygnał do żerowania.Uniwersalna kulka, która doskonale sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych zasiadek.

Opakowanie 250 ml.

Waga 0.25 kg
Rozmiar

16mm, 21mm

Shopping Cart