, ,

Kulka haczykowa w dipie Gold Squid

29.00 31.00 

Kulka haczykowa w dipie Gold Squid

SKU: fc6e7068db35 Kategorie: , ,

Kulka haczykowa w dipie Gold Squid

Podwyższona atrakcyjność kulek haczykowych FRESH MAX SPEED jest spowodowana specjalnym dipem enzymatycznym, w którym są zanurzone.

GOLD SQUID

Powszechnie wiadomo, że karpie uwielbiają smak i zapach kalmarów. Z tego właśnie powodu powstała nasza  kulka Gold Squid, która opiera sie na mączkach z tych morskich mięczaków. Mix stanowiący podstawę kulki jest silnie aromatyczny, jednak zdecydowaliśmy się dodać do niego zapach ośmiornicy, olejek z czarnego pieprzu i curry. Jest to kulka na najbardziej wymagające wody! Polecamy ją na zbiorniki z dużą ilością mułu!

Kulki z serii FRESH posiadają zbilansowaną zawartość najwyższej klasy mączki rybnej (ponad 50%), ekstraktów, białek mleka, enzymów, przypraw i konopii. Zawierają także całe jajka, wybrane kombinacje ekskluzywnych esencji i wysokiej jakości płynne produkty spożywcze. Zawierają także ekstrakt GLM i sproszkowaną wątrobę (6%). Kulki nie zawierają konserwantów.Dzięki unikalnej kompozycji natychmiast po wrzuceniu do wody zaczynają pracować dając karpiom sygnał do żerowania.Uniwersalna kulka, która doskonale sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych zasiadek.

Opakowanie 250 ml.

Waga 0.25 kg
Rozmiar

16mm, 21mm

Shopping Cart