, ,

Kulka pływająca 3D POP UP 15mm Zombie Spice

41.00 

Kulka pływająca 3D POP UP 15mm Zombie Spice

Brak w magazynie

SKU: 69e38298af1a Kategorie: , ,

Kulka pływająca 3D POP UP 15mm Red Zombie Spice

Innowacyjne pływające kulki proteinowe w nowej odsłonie! POP UP wykonane są na bazie naturalnych atraktorów i ekstraktów, przez co został osiągnięty długotrwały efekt wabienia. Kulka wzbogacona jest pokruszonym korkiem dzięki czemu charakteryzują się świetną pływalnością i bardzo długą wypornością. W końcowym etapie produkcji, kulki zostały dodatkowo nasączane, co doskonale wpływa na ich działanie na ryby.

Występują we popularnych smakach serii 3D. Zbita konsystencja powoduje, że są odporne na ataki białej ryby. Doskonale balansują się z przynętami tonącymi serii 3D tworząc konkretną broń na konkretne karpie.

RED ZOMBIE-SPICE

Nazwa idealnie oddaje zapach tej linii produktowej. Niemalże trupi odór rozkładających się ryb, krewetek i krabów wzbogacony o ostre przyprawy i delikatny owocowy olejek eteryczny. Jest to niezwykle atrakcyjna dla ryb mieszanka, przez co jej skuteczność jest bardzo wysoka. Idealny wybór gdy chcemy podejść ryby w tych najtrudniejszych wodach, gdzie pływa ich niewiele. Smak określany jako numer 1 przez wielu karpiarzy.

POP UP w rozmiarze 15mm, opakowanie 50g.

Waga 0.05 kg
Shopping Cart