, ,

Kulka pływająca FLUO POP UP 15mm 3D – Purple M

41.00 

Kulka pływająca FLUO POP UP 15mm 3D – Purple M

Availability: 12 w magazynie

SKU: 6fd4f4c97c0c Kategorie: , ,

Kulka pływająca FLUO POP UP 15mm 3D – Purple M

Pływające przynęty przeżywają rozkwit, dlatego my idąc krok dalej zrobiliśmy serię przynęt w kolorach FLUO charakteryzujących się doskonałą pływalnością oraz długą wypornością. Intensywne kolory zwracają na siebie uwagę z daleka i wzbudzają zainteresowanie wielu ryb. W skład serii wchodzi kilka rodzajów kulek, każda o bardzo specyficznym i niezwykle mocnym zapachu. Doskonale sprawdzaja się nie tylko w zimnej wodzie, gdy mają za zadanie wybudzić karpie z letargu, ale także w pełni sezonu.

W końcowym etapie produkcji, kulki zostały dodatkowo nasączane, co doskonale wpływa na ich atrakcyjność. Zbita konsystencja powoduje, że są odporne na ataki białej ryby. Doskonale balansują się z przynętami tonącymi MaxCarp tworząc konkretną broń na konkretne karpie.

PURPLE M

Niezwykle atrakcje POP UP w kolorze purpurowym. Kulki oparte na esencji ze słodkiej morwy i wędzonego łososia, dopieszczone wyjątkowym olejem.

Idealnie nadają się do zbalansowania kulki 21mm i 24mm. Najlepsze efekty przynoszą w połączeniu z Gold Squid, Zombie, Liver Drug.

POP UP w rozmiarze 15mm, opakowanie 50g.

Waga 0.05 kg
Shopping Cart