, ,

Kulka pływająca FLUO POP UP 15mm Anabolic Fruit

41.00 

Kulka pływająca FLUO POP UP 15mm Anabolic Fruit

Availability: 30 w magazynie

SKU: 894a820a6322 Kategorie: , ,

Kulka pływająca FLUO POP UP 15mm Anabolic Fruit

Pływające przynęty przeżywają rozkwit, dlatego my idąc krok dalej zrobiliśmy serię przynęt w kolorach FLUO charakteryzujących się doskonałą pływalnością oraz długą wypornością. Intensywne kolory zwracają na siebie uwagę z daleka i wzbudzają zainteresowanie wielu ryb. W skład serii wchodzi kilka rodzajów kulek, każda o bardzo specyficznym i niezwykle mocnym zapachu. Doskonale sprawdzaja się nie tylko w zimnej wodzie, gdy mają za zadanie wybudzić karpie z letargu, ale także w pełni sezonu.

W końcowym etapie produkcji, kulki zostały dodatkowo nasączane, co doskonale wpływa na ich atrakcyjność. Zbita konsystencja powoduje, że są odporne na ataki białej ryby. Doskonale balansują się z przynętami tonącymi MaxCarp tworząc konkretną broń na konkretne karpie.

ANABOLIC FRUIT

Charakterystyczny owocowy aromat sprawia, że sprawdza się w zimnej wodzie, ale również w okresie letnim. Stanowi doskonałą przynętę na amury, które nie potrafią przepłynąć obok niej obojętnie. Intensywny aromat owoców, bardzo dobrze wyczuwalna nuta morwy, oraz dopalenie mocnymi olejami dało niesamowity efekt!

POP UP w rozmiarze 15mm, opakowanie 50g.

Waga 0.05 kg
Shopping Cart