, ,

Kulka pływająca FLUO POP UP 15mm Baracuda

43.00 

Kulka pływająca FLUO POP UP 15mm Baracuda

Availability: 18 w magazynie

SKU: 73ae9d708ebe Kategorie: , ,

Kulka pływająca FLUO POP UP 15mm Baracuda

Pływające przynęty przeżywają rozkwit, dlatego my idąc krok dalej zrobiliśmy serię przynęt w kolorach FLUO charakteryzujących się doskonałą pływalnością oraz długą wypornością. Intensywne kolory zwracają na siebie uwagę z daleka i wzbudzają zainteresowanie wielu ryb. W skład serii wchodzi kilka rodzajów kulek, każda o bardzo specyficznym i niezwykle mocnym zapachu. Doskonale sprawdzaja się nie tylko w zimnej wodzie, gdy mają za zadanie wybudzić karpie z letargu, ale także w pełni sezonu.

W końcowym etapie produkcji, kulki zostały dodatkowo nasączane, co doskonale wpływa na ich atrakcyjność. Zbita konsystencja powoduje, że są odporne na ataki białej ryby. Doskonale balansują się z przynętami tonącymi MaxCarp tworząc konkretną broń na konkretne karpie.

BARACUDA

Legendarny smak bananów i czerwonych krewetek teraz w nowej 2-tonowej wersji fluo. Doskonałe połączenie tych smaków i kolorów gwarantuje całoroczną skuteczność. Silny aromat cudownie pachnącego słodkiego banana i czerwonej krewetki wsparty drażniącym olejkiem eterycznym sprawia, że kulki te są wyraźnym „uniwersalnym” ulubieńcem i najlepszą przynętą, szczególnie w chłodnych porach roku.

POP UP w rozmiarze 15mm, opakowanie 50g.

Waga 0.05 kg
Shopping Cart