, ,

Kulka pływająca POP UP 16mm Gold Squid

39.00 

Kulka pływająca POP UP 16mm Gold Squid

Availability: 13 w magazynie

SKU: adf3a536d77a Kategorie: , ,

Kulka pływająca POP UP 16mm Gold Squid

Innowacyjne pływające kulki proteinowe w nowej odsłonie! POP UP wykonane są na bazie naturalnych atraktorów i ekstraktów, przez co został osiągnięty długotrwały efekt wabienia. Kulka wzbogacona jest pokruszonym korkiem dzięki czemu charakteryzują się świetną pływalnością i bardzo długą wypornością. W końcowym etapie produkcji, kulki zostały dodatkowo nasączane, co doskonale wpływa na ich działanie na ryby.

GOLD SQUID

Powszechnie wiadomo, że karpie uwielbiają smak i zapach kalmarów. Z tego właśnie powodu powstała nasza kulka Gold Squid, która opiera sie na mączkach z tych morskich mięczaków. Mix stanowiący podstawę jest silnie aromatyczny, jednak zdecydowaliśmy się dodać do niego zapach ośmiornicy, olejek z czarnego pieprzu i curry. Jest to produkt na najbardziej wymagające wody! Polecamy na zbiorniki z dużą ilością mułu!

Występują we wszystkich smakach serii FRESH. Zbita konsystencja powoduje, że są odporne na ataki białej ryby. Doskonale balansują się z przynętami tonącymi serii FRESH tworząc konkretną broń na konkretne karpie.

POP UP w rozmiarze 16mm, opakowanie 50g.

Waga 0.05 kg
Shopping Cart