, ,

Kulka zanętowa 3D Red Zombie-Spice 1kg

79.00 

Kulka zanętowa Red Zombie-Spice 1kg

SKU: a2d43e0ed8b7 Kategorie: , ,

Kulka zanętowa 3D Red Zombie-Spice 1kg

RED ZOMBIE-SPICE

Nasze legendarne i bardzo udane kulki Zombie zbudowane na ulepszonej mieszance 3D z dużą zawartością składników enzymatycznych.

Nazwa idealnie oddaje zapach tych kulek. Niemalże trupi odór rozkładających się ryb, krewetek i krabów wzbogacony o ostre przyprawy i delikatny owocowy olejek eteryczny. Jest to niezwykle atrakcyjna dla ryb mieszanka, przez co jej skuteczność jest bardzo wysoka. Jest to kulka idealna, gdy chcemy podejść ryby w tych najtrudniejszych wodach, gdzie pływa ich niewiele. Kulka określana jako numer 1 przez wielu karpiarzy. Doskonałe efekty przynosi w połączeniu ze słodkimi kulkami pop-up oraz boosterami i liquidami.

SERIA 3D MAX  to innowacyjna seria kulek szybko pracujących. Kulki 3D opierają się wyłącznie na naturalnych składnikach, które sa dopalone jeszcze większą ilością substancji enzymatycznych. Najważniejszą cechą i jednocześnie ich zaletą jest szybkie uwalnianie aromatów i substancji odżywczych. Kulki z serii 3D charakteryzuje idealna proporcja mieszanki w skład której wchodzą mączki rybne, najlepsze białka mleka, doskonała mieszanka Robin Reda z Haits’a, idealnie zmielone skorupy jaj i atrakcyjne naturalne przyprawy. Na pierwszy rzut oka kulki wydają się być solidnie zbite, ale po wrzuceniu wody zaczynają mocno pracować uwalniając zawarte w sobie enzymy i aromaty.

Opakowanie 1kg.

Waga 1 kg
Rozmiar

20mm, 24mm

Shopping Cart