, ,

Kulka zanętowa A1-Roll Fantom 20mm 5kg

239.00 

Kulka zanętowa A1-Roll Fantom 20mm 5kg

Availability: 17 w magazynie

SKU: 3c12fac7f7d4 Kategorie: , ,

Kulka zanętowa A1-Roll Fantom 20mm 5kg

Doskonałe połączenie wątroby, ryby i pikantnych składników. Kulka A1-Roll uznawana jest za flagowy produkt marki. Dla większej skuteczności i wzmocnienia zapachu polecamy dopalenie kulek naszymi płynnymi produktami. Szczególnie rekomendujemy Liquid Liver Drug oraz nasz booster A1-Roll.

Seria FANTOM to ekonomiczna kulek proteinowych BIO-NATUR wyprodukowana z myślą o sytuacjach, w których musimy użyć dużych ilości kulek zanętowych. Mieszanka została skomponowana w taki sposób, aby przy atrakcyjnej cenie uzyskać jak najwyższą jakość produktu.

Podstawą kulek FANTOM jest wysokiej jakości mieszanka o zbilansowanej proporcji mączki rybnej (ponad 50%), kryla, białek mleka, świeżych jaj oraz wysokiej jakości  płynnych pokarmów. Do produkcji użyliśmy także nowoczesnych składników wiążących, co sprawia, że kulki te są bardzo lekkostrawne i mają doskonałą zdolność uwalniania. W celu zapewnienia długotrwałej skuteczności dodano wysokiej jakości esencje w minimalnej dawce. W końcowej fazie produkcji kulki proteinowe są kilkakrotnie zanurzane w specjalnej kąpieli enzymatycznej.

Kulka zanętowa w rozmiarze 20mm, opakowanie 5kg.

Waga 5 kg
Shopping Cart